0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
harç 0.00
Genel Toplam 0.00
Yeni Satış 1 Rulo Kinesiyoloji Spor Kaslar Bakım Fitness Atletik Sağlık Bant 5 M * 5 CM-Siyah

Yeni Satış 1 Rulo Kinesiyoloji Spor Kaslar Bakım Fitness Atletik Sağlık Bant 5 M * 5 CM-Siyah

₺ 3.20
Varlıkta

Ürün figürü

-4.23/piece -3.66/piece -3.15/piece -11.91/piece -5.14/piece -5.19/piece -7.97/piecemağazamıza geldiğiniz için teşekkür ederim. eğer satın daha düşük fiyat sunacak. bir rehabilitative bantlama tekniği üzerine uygulanabilir kaslar ağrı ve inflamasyonu azaltmak, gereksiz yere relax yorgun kasları ve destek kaslar hareketi. bu bantlama vücudun doğal iyileşme sürecini geliştirmek için tasarlanmıştır tarafından etrafında kan akışını artırmak için yardımcı kas. bu olmayan kısıtlayıcı, hareket bir dizi için izin; dalga desen yapışkanlı desteğiyle hamle ile cildi ve kasları. açıklama : 100% brand new ve yüksek kalite Destek kısıtlayan olmadan kasları ve eklemleri movement A rehabilitative bantlama tekniği üzerine uygulanabilir kaslar ağrı ve inflamasyonu azaltmak, gereksiz yere relax yorgun kasları ve destek kaslar hareketi.
bu bantlama vücudun doğal iyileşme sürecini geliştirmek için tasarlanmıştır tarafından etrafında kan akışını artırmak için yardımcı kas. bu olmayan kısıtlayıcı, hareket bir dizi için izin; dalga desen yapışkanlı desteğiyle hamle ile cildi ve kasları.
açıklama :
100% brand new ve yüksek kalite
destek hareketini kısıtlayan olmadan kasları ve eklemleri
doğru ortak proprioception malalignment ve geliştirmek
normalleştirmek kas fonksiyonları, lenfatik ve kan akışını geliştirmek * 100% tıbbi tutkal Kullanın, alerji hakkında hiçbir endişe
su geçirmez ve nefes
mezuniyet ile arkasında, uygun kesmek için
süneklik : 140%
malzeme : Pamuk + Tıbbi tutkal * Renk : siyah (resimleri göstermek Gibi)
bant Uzunluğu : 5 M/197 inç (Yaklaşık)
bant Genişliği : 5 cm/1.97 inç (Yaklaşık)
paket İçeriği : 1x5 M Kas Bant (seçtiğiniz renk).
bu liste kinesiotape sadece, diğer aksesuarlar (varsa) dahil değildir.
not : Işık rengi çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Ürün verisi

Marka Adı:
Boodun
yaş:
Erişkin

Kategorideki ürünler